GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Siemens TB603010 3000W Buharlı Ütü

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Siemens TB603010 3000W titanyum tabanlı Otomatik Kapanmalı Buharlı Ütü
Siemens TB603010 3000 W Buharlı Ütü – Gri rahat kullanımı ve buhar gücüyle öne çıkıyor. Siemens ütü, 2.5 metrelik kablosuyla kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlıyor.
Ütüleme İşlemini Kolaylaştıran Fonksiyonlar
• Ütüleme sırasında su damlalarının bazı kumaşlar üzerinde bıraktığı lekeleri engellemeye yarayan dripStop seçeneği, su akışını kontrol etmeye yarıyor.
• Ütünün ısısı çalışma esnasında düşer ya da artarsa TempOK fonksiyonu, kullanıcıyı ekranı vasıtasıyla ikaz ediyor.
• Çalışır durumda bırakılan ütü, startStop Control özelliği sayesinde otomatik şekilde kapanıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Ütü tekrar kullanılmaya başlandığında hızlı şekilde ısınıyor.
• Calc’n Clean, Anti Calc ve Self Clean’den meydana gelen üçlü kireç temizleme sistemi sayesinde kireç problemi tamamen çözülmüş oluyor.
• Ütülenecek olan kumaş türüne göre seçim yapma şansı veren perfectSelect fonksiyonu, en ideal ütüleme işlemini gerçekleştirmeyi mümkün duruma getiriyor.
Teknik Özellikler
• Taban: Ceranium Glissee
• Gücü: 3000 W
• Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr / dk): 50 / 220
• Su Haznesi: 380 ml
• Kireç Önleme: Var
• Damlama Önleme: Var
• Otomatik Kapanma: Var
Paketinden Çıktığında Kullanım İçin Hazır
Siemens TB603010 ütü paketinden çıktığında kullanım için hazır durumda bulunuyor. Ürün paketinde kullanım kılavuzu da yer alıyor.
Teknolojiye Yön Veren Siemens
Köklü bir geçmişi olan Siemens, bulunduğu tüm sektörlerde teknolojiye yön veren bir üretici olmayı başarıyor. Siemens’in çok yönlü ürünleri, evlere konfor ve pratiklik katıyor.
Ön Seçime İhtiyaç Olmadan Buhar ve Isı Ayarı
Siemens ütü, AllTextile özelliği sayesinde ön seçime ihtiyaç duymadan otomatik şekilde buhar ve ısı ayarı yapıyor. Böylece ütüleme işlemine başlamak için ütülecek kumaş türü fark etmeksizin sadece ütüyü çalıştırmak yeterli oluyor.

 
TempOK. Her zaman doğru ısı.
TempOK, doğru ısıda ütü yaptığınızı gösteren bir ekrandır. Daha yüksek ya da daha düşük bir ısıya geçme esnasında, doğru ısıya ulaşıldığında TempOK bunu gösterir. Isınma ya da soğuma esnasında, ekran yanıp söner.
dripStop. Su lekelerini önler.
dripStop, kumaşlar üzerindeki hoş olmayan su lekelerini engellemek amacıyla ütüye entegre edilmiş bir kontrol fonksiyonudur.
Bu sistemde, su akışı ısıya göre kontrol edilir. Düşük ütüleme ısılarında bile, çamaşırların üzerinde su lekesi kalmaz.
antiShine. Parlak lekelere son.
Özellikle siyah kumaşlar, ütü sırasında hoş olmayan parlak lekeler edinirler. antiShine fonksiyonu, bunun en baştan itibaren oluşmasını engeller. Buhar kaybı olmadan daha düşük ısılarda nazik ütüleme için. Aynı zamanda diğer narin tekstiller üzerinde de kullanılabilir.
advancedSteam System. Tam olarak doğru yerde buhar.
Ütü yapmak yalnızca kumaş üzerine yapılan buhar basıncı ile ilgili değil, aynı zamanda o buharın nasıl dağıtıldığıyla ilgilidir. Bu fonksiyon, hedeflenen buhar dağılımı ve akıllıca konumlandırılmış buhar çıkış delikleriyle, son derece düzgün bir buharlı ütüleme sağlıyor.
2.5 metre. Limitsiz ütüleme rahatlığı.
Esnek gerilim önleyici 2.5 metrelik örgü kablo, ütü masası üzerinde maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Bu en yakındaki özellikle prize yetişilemediği zamanlarda kullanışlıdır.
Güç: 3000 WŞok buhar çıkışı: 220 g/dkSabit buhar çıkışı: 50 g/dk3 aşamalı buhar düzeni ve özel buhar kanalları ile ideal buhar dağılımı ve mükemmel kayganlık sağlayan Titanium-glissée tabanAdvanced Steam System: yeni üstün taban tasarımı sayesinde ideal buhar dağılımıperfectSelect: Ütülenecek kumaş türünü seçerek hızlı ve kolay ütüleme keyfiAllTextile: Isı ayarı gerektirmez, çalıştır ve ütüle! Hızlı ve kolay ütüleme için en uygun çözümstartStop Control: ütülemeye her ara verdiğinizde otomatik olarak kapanır. Devam etmek için kavradıgınızda anında ısınır ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.calc'nClean Timer: Kendi temizleme aralığını kendi belirler! Kireç temizliğini düşünmeye son.3AntiCalc: self-clean, calc'n clean ve entegre anti-calc ile 3'lü kireç temizleme sistemi

 
Diğer Özellikler
Stok KoduTB603010
MarkaSIEMENS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
BÜNYEMİZDE BULUNAN MARKALARIN MERSİN DE HEM SATIŞ HEM SERVİS HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. MARKALARIMIZ İKLİMSA( SIGMA/MITSUBISHI HEAVY/GENERAL ELEKTİRİK/SHARP) ALTIS HATTRICK SILVERLİNE UKINOX FERRE ALVEUS ALPİNA

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.